Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|MultiMine| Survival z bukkit na 1.4.2 |Frakcje+SurvivalGames+Tetris|


AramekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

224973mm.png

224969info.png

 

Witaj graczu w minecraft!

Czy chciał byś zagrać na serverze gdzie jest tryb survival, są frakcje a dodatkowo wiele aren Survival Games,

Tetris, Spleef, Bomberman?

Jeżeli tak to właśnie taki server znalazłeś MultiMine.eu

Na serverze jest 300 slotów, więc dla każdego powinno starczyć miejsca!

Wchodzić na server może każda osoba premium / no premium!

Gwarantujemy że na serverze nie ma lagów, ponieważ wszystko stoi na maszynie 24GB RAM

Nie wierzysz, to sam wejdź i się przekonaj IP: mc.multimine.eu

224970nasze+ip.png

TeamSpeak3 IP: ts.multimine.eu

Minecraft server IP: mc.multimine.eu

Jak nie działa ci IP:mc.multimine.eu to wypróbuj następujące IP:

- sv.multimine.eu

224972kontakt.png

Jeżeli próbujesz wejść na server i maz bana, bąź masz inny problem to skontaktuj sęz nami!

TS3 IP: ts.multimine.eu

Skype: Aramx22

Chcesz rangę!?

Na serverze możesz kupić rangę VIP, więcej informacji na serverze!

Oraz możesz napisać w odpowiedzi podanie na moderatora!

WZÓR:

Nick w grze:Nazwa gracz

Wiek:+14

Skype:TAK / NIE

TeamSpeak3:TAK / NIE

Mikrofon:TAK / NIE

Ile czasu możesz serverowi poświęcić:+2

WYPEŁNIJ WZÓR I NAPISZ GO W ODPOWIEDZI!!!

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Opublikowano

witam, wlazlem 1 raz na serwer i odrazu dostalem bana na 3 min za ''niby ucieczke z walki'' a ja wlazlem na serw reloga zrobilem i dostalem bana na 3 min >.<

oraz stracilem eq... :/

Opublikowano

Szkodda ze sie nei da grac jak gracze na Kill Aurze Leca -,-

 

Tak wgl to server spoko tylko odrazu bija i pisza haha ...

 

Teraz cale eq stracilem bede siedzial na spawnie raczej ;/

 

Myslalem ze zostane dluzej ciagle pisze do admina a on nie odpowiada napisalem na helpop tez nie odpowiada grac sie nie da wyjsc ze spawnu bo zaraz jakies szakale wyskacza ...

FACE PALM

Opublikowano

Emm trochę źle to zrobiliście , powinniście dodać limit pisania na czacie np. do 100 kratek ,

wyłączyć informacje dotyczące logowania i wylogowywania graczy ,

no bo 200 osób piszących na tym samym czacie no to wielka przesada i dno.

Jednym zdaniem trzeba coś zrobić z tym czatem bo odrzuca od serwera.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Nie Polecam Servera Administracja Nie odpowiada na pytania nawet jak pisze na helpop lagi nie da sie wyjsc ze spawnu ... Nie radze wchodzic na ten server

FACE PALM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...